Dlaczego warto wziąć udział w projekcie?dental instrument

Zachęcając Państwa do wzięcia udziału w naszym projekcie proponujemy uczestnictwo w dwutygodniowych praktykach w profesjonalnie zarządzanych przedsiębiorstwach wykorzystujących nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Udział w praktykach to szansa na zyskanie nowych kwalifikacji, podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności branżowych.

IMG_5990-Edit(43).jpg

 

Podobny, komercyjny program doskonalenia zawodowego kosztowałby kilkanaście tysięcy złotych, ale dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego Nauczycielki i Nauczyciele przedmiotów zawodowych oraz Instruktorzy praktycznej nauki zawodu mogą go odbyć całkowicie bezpłatnie.

Femme d'affaire portant des lunettes

 

Dodatkowo zwracamy koszty dojazdu do miejscowości odbywania praktyk, noclegów, zapewniamy wyżywienie. Po zakończeniu udziału w projekcie Nauczycielki i Nauczyciele przedmiotów zawodowych oraz Instruktorki i Instruktorzy praktycznej nauki zawodu uzyskają prestiżowy, limitowany certyfikat poświadczający nabycie nowych umiejętności zawodowych. Oferujemy możliwość odbycia praktyk również w trakcie ferii zimowych i wakacji.

Dołącz do nas

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego